Banner Top

Okazały triumf Lwów

Zwycięstwem Lwów Avia Częstochowa zakończyło się 6 czerwca zaległe spotkanie 2. kolejki CS Superligi. Drużyna prowadzona przez Tomasza Pokorskiego została wzmocniona Marcinem Szymańskim i pewnie pokonała osłabiony TSŻ Schoenberger Toruń, choć przez długą część tego starcia wynik utrzymywał się na styku.

Gospodarzy do triumfu poprowadziło trio Marcin Szymański (20 punktów) - Sebastian Paruzel (19+1) - Piotr Jamroszczyk (18+1). Wśród gości najlepiej punktował Jakub Kościecha (15).

LWY AVIA CZĘSTOCHOWA: 87
11. Piotr Jamroszczyk (4,3,3*,4,4) 18+1
12. Daniel Ordon (w,3*,4,-) 7+1
13. Marcin Szymański (4,4,4,4,4) 20
14. Nikodem Mlek (1,2*,2,1) 6+1
15. Sebastian Paruzel (4,4,4,4,3*) 19+1
16. Marcel Gabor (1,1,1,1) 4
17. Maksymilian Mączka (3,1,3,-) 7
18. Jakub Wybraniec (1) 1
19. Tomasz Szwajorek (3*) 3+1
20. Tomasz Włodarczyk (2) 2

TSŻ SCHOENBERGER TORUŃ: 71
1. Jakub Kościecha (3,4,3,3,2) 15
2. Karol Krajewski (2,2,1,2*) 7+1
3. Paweł Cegielski (2,3,2,2) 9+2
4. Jarosław Szeps (3,1,1,1) 6
5. Marcin Paradziński (3,1,3,3,1) 11
6. Kosma Syrkowski (2,2*,4,-) 8+1
7. Filip Kowalski (-,-,-,3,2) 5
8. Jakub Sawiński (4,2,2,2,d) 10+2
9. Fryderyka Wojciechowska NS

BIEG PO BIEGU:
1. Jakub Sawiński, Maksymilian Mączka, Kosma Syrkowski, Marcel Gabor 4:6 (4:6)
2. Piotr Jamroszczyk, Jakub Kościecha, Karol Krajewski, Daniel Ordon (W) 4:5 (8:11)
3. Marcin Szymański, Jarosław Szeps, Paweł Cegielski, Nikodem Mlek 5:5 (13:16)
4. Sebastian Paruzel, Marcin Paradziński, Kosma Syrkowski, Marcel Gabor 5:5 (18:21)
5. Marcin Szymański, Paweł Cegielski, Jakub Sawiński, Maksymilian Mączka 5:5 (23:26)
8. Sebastian Paruzel, Daniel Ordon, Karol Krajewski, Marcin Paradziński 7:3 (30:29)
7. Jakub Kościecha, Piotr Jamroszczyk, Nikodem Mlek, Jarosław Szeps 5:5 (35:34)
8. Kosma Syrkowski, Maksymilian Mączka, Jakub Sawiński, Marcel Gabor 4:6 (39:40)
9. Marcin Szymański, Jakub Kościecha, Nikodem Mlek, Karol Krajewski 6:4 (45:44)
10. Daniel Ordon, Piotr Jamroszczyk, Paweł Cegielski, Jarosław Szeps 7:3 (52:47)
11. Marcin Szymański, Marcin Paradziński, Jakub Sawiński, Jakub Wybraniec 5:5 (57:52)
12. Sebastian Paruzel, Filip Kowalski, Paweł Cegielski, Marcel Gabor 5:5 (62:57)
13. Piotr Jamroszczyk, Marcin Paradziński, Karol Krajewski, Nikodem Mlek 5:5 (67:62)
14. Sebastian Paruzel, Jakub Kościecha, Tomasz Włodarczyk, Jarosław Szeps 6:4 (73:66)
15. Piotr Jamroszczyk, Tomasz Szwajorek, Filip Kowalski, Jakub Sawiński (D) 7:2 (80:68)
16. Marcin Szymański, Sebastian Paruzel, Jakub Kościecha, Marcin Paradziński 7:3 (87:71)

cz.info.pl, Konrad Cinkowski, foto: Waldemar Deska

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px