Banner Top

Shamboo+Muniek+Goście

Zespół Shamboo wyruszył w trasę koncertową promującą płytę "TATA", która ukazała się nakładem S.P. Records 6 września 2013 roku.

Zespół zagra kilkanaście koncertów w całej Polsce. Trasę klubową zainaugurował koncert w Częstochowie 13 lutego 2014 r., w MDK-u położonym w dzielnicy Raków, z którą to Macio i Muniek są nadal mocno emocjonalnie związani. Tam się wychowali, spędzili dzieciństwo, okres szkoły podstawowej i liceum.

To właśnie tam pojawiło się ich wspólne marzenie o nagraniu płyty, marzenie spełnione we wrześniu 2013 r. wydaniem albumu "TATA". Częstochowski Raków stał się również główną lokalizacją (bardzo osobistych i sentymentalnych) zdjęć do teledysku promującego drugi singiel zespołu "Po prostu KOCHAJ!", którego premiera odbyła się w styczniu br.

TATA to płyta, która nie powstała dzisiaj, wczoraj a nawet przedwczoraj... To spełnienie marzeń dwóch chłopców z piaskownicy, w której jeden uczył drugiego co dobre - a co złe...

Na koncercie w MDK obok podstawowego składu zespołu wystąpili MUNIEK Staszczyk, Janusz YANINA Iwański, Tomasz Pierzchalski - sax (T.Love) i Marek Makles - klawisze (Habakuk, Daab), Kwartet z Chóru Pochodnia i Młodzieżowy Chór z IV LO w Częstchowie.

cz.info.pl; foto Zbyszek Milka

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px