Redakcja

Jesteśmy dla Państwa od listopada 2010 roku!

CZ.INFO.pl to nowoczesny portal informacyjny. Przedstawiamy aktualności dotyczące naszego regionu – miasta Częstochowy, ale także powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i myszkowskiego. Naszym atutem jest łatwa dostępność - stała obecność w domach mieszkańców regionu oraz profesjonalna - szybka i ciągła informacja o najważniejszych wydarzeniach.

Naszym głównym zadaniem jest informacja – rzetelna i podana wprost ze źródła– to różni nas od innych mediów, które czytacie.

Wszystkie komentarze i oceny przedstawiamy w oddzielnych działach. Znajdziecie tutaj reportaże, gościa specjalnego, publicystykę, komentarz polityczny i forum wymiany poglądów - cz.kontra.

Informujemy szeroko o wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W działach lifestyle publikujemy artykuły zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet z zakresu tematyki zdrowia, mody, muzyki, filmu, motoryzacji, turystyki. Zamiast skakać z portalu na portal - w jednym miejscu znajdziecie wszystkie ważne tematy potrzebne mieszkańcom. Żyjemy życiem regionu – a dzieje się tutaj wiele, zarówno w Częstochowie jak i w innych miejscach naszego regionu. Zapraszamy na wydarzenia kulturalne, koncerty, wystawy, spektakle.

Naszym celem jest umożliwienie internautom współtworzenia portalu, i wpływu na jego wizerunek. Zapraszamy do współpracy. Masz ważną informację – prześlij ją do nas. Chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami – napisz – my pokażemy to innym.

Sprawdź: cz.info.pl – i dodaj do ulubionych.

Redakcja portalu cz.info.pl

Redakcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zespół redakcyjny: J.M. Krasucki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Współpraca: Agnieszka Orłowska, Jarosław Kapsa, Wiesław Wyszyński, Jakub Długosz, Piotr Dłubak;
Foto: Waldemar Deska, Kornel Orłowski, Zbigniew Tromczyński - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zawartość portalu cz.info.pl jest chroniona prawami autorskimi. Niektóre elementy znajdujące się w serwisie są chronione prawami autorskimi przysługującymi innym uprawnionym podmiotom. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadne elementy zawarte na niniejszej stronie internetowej nie mogą być kopiowane, powielane i reprodukowane w całości, ani też w części dla żadnych celów za wyjątkiem dozwolonego przez prawo użytku osobistego. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku „Prawo autorskie i prawa pokrewne” (Dz.U.Nr 80, poz. 904 z 2000 roku).