Cyberfoto 2024

rok cyberfoto 2024Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza do udziału w XXVII Międzynarodowym Konkursie Cyfrowej Fotokreacji - CYBERFOTO 2024.

Konkurs jest dostępny dla wszystkich fotografujących i ma na celu prezentację możliwości kreacji obrazu fotograficznego poprzez zastosowanie komputera i współczesnych technik obrazowania.

Materiałem wyjściowym do przetworzeń cyfrowych jest tradycyjna fotografia, bądź fotografia wykonana metodą cyfrową.

Wpłaty (100 zł od autora) i zgłoszenia do 29 marca 2024 r. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne: I nagroda-2500 zł, II-1500 zł, III-800 zł oraz trzy wyróżnienia po 400 zł.

Otwarcie wystawy i wręczenie nagród zaplanowano na 10 maja 2024 o godz.18.00 w Galerii ART FOTO ROK-u w Częstochowie.

Karta zgłoszenia i Regulamin do pobrania TUTAJ.

Konkursowi patronuje: Marszałek Województwa Śląskiego.

Partnerami są: Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski, Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców., Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Optikom IT Częstochowa.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udziela komisarz wystawy: art. fotografik Sławomir Jodłowski, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 34 366 59 64.

cz.info.pl; źródło: ROK Częstochowa