Banner Top

Porażka Skry z Elaną. W sobotę przyjeżdża Widzew

Nie udał się piłkarzom Skry wyjazd do Torunia na mecz z Elaną w 30. kolejce rozgrywek drugiej ligi. Podopieczni Pawła Ściebury, mimo ambicji i woli walki, której nie można odmówić, przegrali z faworyzowanymi gospodarzami 1:2 i  tym samym nie powiększyli swojego dorobku punktowego. Już w najbliższą sobotę beniaminka zaplecza Fortuna 1 Ligi czeka kolejne wyzwanie, ponieważ na Loretańską zawita Widzew Łódź.

  • Kategoria: cz.Sport

Raków Częstochowa z awansem do Ekstraklasy!

W 30. kolejce wszystkie oczy były zwrócone na Częstochowę. Raków już dziś w przypadku wygranej miał przypieczętować awans. Raków czeka na ekstraklasę od 21 lat.

Jeśli dziś pokonaliby „Górali”, już bez względu na inne wyniki przypieczętowano by tutaj awans.

  • Kategoria: cz.Sport

Blisko, coraz bliżej. Czy to już dziś?

Piłkarze Rakowa stopniują emocje związane z awansem do Lotto Ekstraklasy. O tym, że RKS uzyska promocję wiadomo powszechnie od kilku tygodni, ale tzw. "oficjalka" jeszcze nie nastąpiła. Cała futbolowa Częstochowa wierzy, że to stanie się 24 kwietnia.

  • Kategoria: cz.Sport

Starcie beniaminków na Lorecie. Dla kogo Wielka Sobota?

W wielkanocną sobotę w samo południe zostanie rozegrana 29. kolejka rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi. W Częstochowie ekipa Skry podejmie Resovię Rzeszów. Będzie to zatem starcie dwóch drużyn, które awansowały przed tym sezonem na zaplecze Fortuna 1 Ligi. Kto spędzi święta w lepszej atmosferze?

  • Kategoria: cz.Sport

Włókniarz poznał rywali i terminarz DMPJ. Dwa turnieje w Częstochowie

7 maja na torach w Zielonej Górze, Opolu, Toruniu oraz Lublinie wystartuje tegoroczna walka o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Wszystkie drużyny zostały podzielone na cztery grupy, a w fazie eliminacyjnej czeka ich dwanaście turniejów.

Dwa turnieje zawitają także do Częstochowy.

  • Kategoria: cz.Sport

Banner 468 x 60 px

Banner 468 x 60 px