Spotkaj się z Mikołajem i Śnieżynkami

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało kilka tygodni. Jak umilić sobie oczekiwanie na ten wyjątkowy czas? Warto już teraz rozpocząć przygotowania i wprowadzić świąteczny nastrój do domu. W sobotę 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na spotkanie z Mikołajem.

Coraz bliżej święta! Czy Mikołaj spełni wszystkie marzenia dzieci? W sobotę 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna odwiedzą wyjątkowi goście – Mikołaj i Śnieżynki. Od godziny 11.00 do godziny 17.00 będzie można spotkać się z Mikołajem, przekazać gwiazdkowe życzenia i zrobić świąteczne pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj rozda dzieciom słodkie upominki. Wyjątkowy gość przeczyta dzieciom również najpiękniejsze świąteczne baśnie.

Piękne bożonarodzeniowe historie dobiegną również z głośników i będzie ich można słuchać, uczestnicząc w innych zaplanowanych na ten dzień aktywności.

Program wydarzeń jest bogaty i każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Będzie można udekorować pierniczki i cieszyć się potem świątecznym aromatem. Chętni będą mogli również wykonać świąteczne dekoracje, które potem ozdobią bożonarodzeniowe choinki. Na najmłodszych uczestników spotkania czeka strefa plastyczna, gdzie będzie można odpocząć, malując i rysując. Dla wszystkich uczestników przygotowano mikołajkowe konkursy z nagrodami.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 2 grudnia od godziny 11.00 do godziny 17.00 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Wstęp wolny.

cz.info.pl; źródło: CH Auchan