W Bibliotece Publicznej remont – od dziś utrudnienia

Od dziś, 11 czerwca w budynku Biblioteki Publicznej przy al. NMP 22 niedostępna będzie m.in. Czytelnia Główna ze stanowiskami komputerowymi. Wypożyczalnia na parterze działa bez zmian.

Trwają prace remontowe mające dostosować budynek Biblioteki Publicznej im. dr. Władysława Biegańskiego przy al. NMP 22 dla potrzeb osób z niepełnosprawnością oraz do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Rodzaj oraz zakres tych robót wymuszają czasowe zamknięcie dla czytelniczek i czytelników niektórych pomieszczeń w tym obiekcie.

W związku z tym od wtorku, 11 czerwca, nieczynne będą Czytelnia Główna wraz ze stanowiskami komputerowymi (czyli Pracownia Internetowa), Oddział Informacji Regionalnej oraz Informatorium, usytuowane na I i II piętrze. Pomieszczenia te będą niedostępne przynajmniej do 31 sierpnia.

Na razie bez zmian funkcjonuje Wypożyczalnia Główna na parterze. W okresie wakacji planowane są jednak zmiany godzin jej otwarcia. Podobnie będzie w filiach Biblioteki Publicznej.

Biblioteka będzie na bieżąco informować o kolejnych zmianach/utrudnieniach – także na swojej stronie internetowej TUTAJ.

cz.info.pl; źródło: BP UM Częstochowa