Ogólnopolska akcja „Komu kredki?”

Po raz kolejny Fundacja „Mówimy obrazami” rozpoczyna ogólnopolską akcję „Pokolorujmy razem całą Polskę!”, w ramach której wręcza kredki wybranym przedszkolom, szkołom, hospicjom, szpitalom i domom kultury.

Główną misją fundacji „Mówimy obrazami” jest rozwój dziecięcej wyobraźni poprzez twórcze rysowanie oraz wspieranie rodziców w kreatywnej pracy z maluchami. Cel ten fundacja realizuje rozpoczynając po raz kolejny akcję wręczania kredek dzieciom w wybranych przedszkolach, szkołach i innych instytucjach.

Inicjatywa organizowana i koordynowana będzie na portalu społecznościowym Facebook. Zamieszczona zostanie tam specjalna aplikacja, w którą wpisywać będzie można adresy wybranych instytucji potrzebujących kredek. To, która z nich zostanie obdarowana zależeć będzie od użytkowników serwisu - o przyznaniu podarunków (kredek i materiałów edukacyjnych) zadecyduje liczba głosów oddana na daną placówkę.

Szczegółowych informacji na temat akcji „Pokolorujmy razem całą Polskę!” szukać należy na stronie www.mowimyobrazami.pl.

cz.info.pl; źródło: interklasa.pl