Wrześniowa garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na jesienną wyprzedaż garażową. W sobotę 30 września od godziny 9.00 do godziny 14.30 chętni będą mogli wystawić swoje przedmioty na sprzedaż, a kupujący znajdą wiele ciekawych propozycji, od mody, zabawek i książek, po AGD i artykuły do wyposażenia domu.

Podczas wydarzenia będzie można sprzedać i kupić przedmioty z wielu kategorii. Na stoiskach w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy znajdą się ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuteria, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne.

Udział w wydarzeniu to korzyści zarówno dla sprzedawców, jak i klientów. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach. Wybieranie rzeczy z drugiej ręki sprawia, że otaczamy się wyjątkowymi przedmiotami, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów, które trafiają na wysypiska.

Kolejne garażowe wyprzedaże w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędą się 28 października, 25 listopada oraz 16 grudnia.

cz.info.pl; źródło: CH Auchan