Uwaga kierowcy! Możliwe utrudnienia ruchu na terenie powiatu częstochowskiego

Nad bezpieczeństwem i porządkiem na terenie powiatu częstochowskiego będą czuwali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Policja prosi kierowców o cierpliwość, wyrozumiałość i apeluje o ostrożną jazdę oraz o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.

W piątek 9 lutego 2024 roku w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie powiatu częstochowskiego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, w związku protestami rolników. Policja apeluje zarówno do zmotoryzowanych, jak i do pieszych uczestników ruchu o rozwagę podczas przemieszczenia się na drogach naszego powiatu, w szczególności na drodze krajowej numer 91C na odcinku Częstochowa - Kłomnice (DK91C), na drodze wojewódzkiej numer 786 na odcinku Częstochowa – Święta Anna (DW786) oraz na drodze wojewódzkiej numer 793 na odcinku Święta Anna - Przyrów (DW793).

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i spokoju, prosi o zarezerwowanie sobie więcej czasu na podróż lub wybranie innej trasy.

cz.info.pl; źródło: KMP w Częstochowie