Trzy punkty Częstochowianki w Sosnowcu

Około 150 osób obserwowało w środowe popołudnie w Hali Sportowej MOSiR w Sosnowcu mecz 1. ligi siatkówki kobiet, w którym to Asotra Płomień podejmowała KS Sorella Częstochowiankę. Z województwa śląskiego nasze siatkarki wracały w wybornych humorach, bowiem udało im się pokonać rywalki.

Trzy punkty na koncie KS Sorelli.

Częstochowska ekipa świetnie weszła w to spotanie, bo wygrała pierwszego seta do 22. Po drugiej części gry był już jednak remis, bowiem w 2. secie, to gospodynie pokazały klasę. Później jednak częstochowianki pokazały klasę, dwukrotnie triumfująć 25:23. Taki wynik pozwolił dopisać Częstochowiance trzy punkty. MVP spotkania została Daria Dąbrowska.

Asotra Płomień Sosnowiec 1 (22,25,23,23)
KS Sorella Częstochowianka 3 (25,16,25,25)

W sobotę częstochowianki zagrają z UJ CM 7r Solna Wieliczka. Mecz o godzinie 18 w Hali Sportowej Częstochowa.