Paruzel dwa razy wygrał nad Włodarczykiem, a w kluczowym – finałowym wyścigu zawodników Lwów Avia przedzielił jeszcze Mateusz Złotnicki.
Wyniki:
1. Dawid Bas (MS Śląsk Świętochłowice) – (4,4,4,4) 16+4 w finale „A”
2. Sebastian Paruzel (Lwy Avia Częstochowa) – (4,4,3,4) 15+3 w finale „A”
3. Mateusz Złotnicki (PKS Victoria Poczesna) – (4,3,4,4) 15+2 w finale „A”
4. Tomasz Włodarczyk (Lwy Avia Częstochowa) – (4,4,2,4) 14+1 w finale „A”
...
5. Nikodem Mlek (Lwy Avia Częstochowa) – (3,4,3,4) 14+4 w finale „B”
6. Kamil Dembczyk (LKS Strażak Mikołów) – (4,3,4,2) 13+3 w finale „B”
7. Marcel Gabor (Lwy Avia Częstochowa) – (2,4,4,3) 13+2 w finale „B”
8. Braian Charbich (Lwy Avia Częstochowa) – (3,3,4,2) 12+1 w finale „B”
…
9. Piotr Kuder (TPD Kalety) – (3,3,2,3) 11+4 w finale „C”
10. Maksymilian Mączka (Lwy Avia Częstochowa) – (2,2,3,3) 10+3 w finale „C”
11. Jakub Mazur (TPD Kalety) – (3,2,2,3) 10+2 w finale „C”
12. Oliwier Loewe (TPD Kalety) – (3,2,3,T) 8+1 w finale „C”
…
13. Adrian Mazur (TPD Kalety) – (2,1,1,3) 7+4 w finale „D”
14. Adrian Wawrzyniak (TPD Kalety) – (2,2,1,1) 6+3 w finale „D”
15. Dominik Rzepka (LKS Strażak Mikołów) – (2,2,1,1) 6+NS w finale „D”
16. Jakub Wybraniec (Lwy Avia Częstochowa) – (2,3,1,-) 6+NS w finale „D”
…
17. Sandra Charbich (LKS Strażak Mikołów) – (1,2,2,-) 5
18. Dominik Rzepka (LKS Strażak Mikołów) – (T,-,U,-) 0
Bieg po biegu:
1. Złotnicki, Loewe, Wawrzyniak
2. Bas, Kuder, Mączka, Rzepka (T)
3. Włodarczyk, Mlek, Gabor
4. Dembczyk, B. Charbich, Wybraniec, S. Charbich
5. Paruzel, J. Mazur, A. Mazur
6. Mlek, Wybraniec, Wawrzyniak, Rzepka (ns)
7. Paruzel, Dembczy, Mączka
8. Gabor, B. Charbich, Loewe, A. Mazur
9. Bs, Złotnicki, S. Charbich
10. Włodarczyk, Kuder, J. Mazur
11. Gabor, Mączka, S. Charbich, Wawrzyniak
12. Dembczyk, Loewe, J. Mazur
13. B. Charbich
14. Złotnicki, Mlek, Kuder, A. Mazur
15. Bas, Paruzel, Włodarczyk, Wybraniec
16. Mlek, Mączka, Loewe (T)
17. Paruzel, Kuder, B. Charbich, Wawrzyniak
18. Bas, Gabor, Dembczyk
19. Włodarczyk, A. Mazur, S. Charbich (ns), D. Rzepka (ns)
20. Złotnicki, J. Mazur, J. Wybraniec (ns)
Finał „D”:
21. A. Mazur, Wawrzyniak, Rzepka (ns), Wybraniec (ns)
Finał „C”:
22. Kuder, Mączka, J. Mazur, Loewe
Finał „B”:
23. Mlek, Dembczyk, Gabor, B. Charbich
Finał „A”:
24. Bas, Paruzel, Złotnicki, Włodarczyk
cz.info.pl, KC, foto: Waldemar Deska
{gallery}00_fotorelacje/puchar-kuchty-2021-id-26820:{/gallery}