Prezentacja drużyny forBET Włókniarz Częstochowa

W piątek, 22 lutego w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się oficjalna prezentacja drużyny forBET Włókniarza na sezon 2019. Kibice mieli okazję ponownie spotkać się z Leonem Madsenem, Fredrikiem Lindgrenem i spółką.

To było także pierwsze oficjalne wystąpienie w „biało-zielonych” barwach dla nowych zawodników. Tego dnia do Częstochowy zawitali wszyscy żużlowcy, którzy będą zdobywać niedługo punkty dla Włókniarza i posiadają stałe kontrakty. Impreza rozpoczęła się jednak od koncertu Zenona Martyniuka, który zabawiał częstochowian swoimi największymi hitami - „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Gnam przed siebie”.

Po nim na scenie pojawiali się kolejno: adepci Lwiątek Częstochowa, adepci Włókniarza, którzy będą przygotowywać się do egzaminu na certyfikat żużlowy oraz następnie wszyscy zakontraktowani przez Michała Świącika jeźdźcy z nowymi nabytkami na czele: Pawłem Przedpełskim, Damianem Dróżdżem, Bartłomiejem Kowalskim oraz Jakubem Miśkowiakiem. Największymi brawami i owacjami witano jednak lidera – Leona Madsena.

Po imprezie głównej fani mieli okazję zdobyć autografy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami, którzy byli dla ich dostępni w specjalnie wyznaczonej strefie.

Inauguracja ligowa już 5 kwietnia. Na SGP Arenę zawita wówczas Cash Broker Stal Gorzów.

cz.info.pl; Konrad Cinkowski, foto: Kornel Orłowski

{gallery}00_fotorelacje/wlokniarz-19-prez-id-23065:120:81:0:0:jquery_magnificpopup:Sleek{/gallery}